„Man ļoti patīk, kā izskatās mani mati pēc šīs maskas lietošanas: 100% mitrināti!”
Ginta
Nanoil Algae matu maskas tuvplāns ar aļģu ilustrāciju fonā

Aļģu matu maska
Algae Hair Mask

 • Padziļināta mitrināšana
 • Maigums
 • Viegla matu ieveidošana

Izmērs: 300 ml

Šī mitrinošā matu maska satur jūras aļģu dabisko spēku, kas apkopots vieglā, perfekti kondicionējošā formulā. Tā atjauno matu veselību, piešķir mirdzumu un maigumu neatkarīgi no matu tipa. Regulāri lietojot šo masku, mati dienu pēc dienas kļūs skaistāki, savukārt matu ieveidošanas sagādās jums patiesu prieku.

- +
Nanoil Algae Hair Mask - 100% mitrināšana jūsu matiem
Mati katru dienu tiek pakļauti mitruma zudumam. Tādēļ tos nepieciešams pabarot un pienācīgi par matiem parūpēties ikdienā, ko savukārt nodrošina šī mitrinošā maska, kas bagātināta ar jūras aļģēm. Šī maska ātri un efektīvi uzlabo matu stāvokli un skaistumu, saglabājot apjomu. Izbaudiet jūras aļģu spēku no Nanoil!
Nanoil Algae Hair Mask – mērķis

Nanoil matu maska ar jūras aļģēm ir izstrādāta matiem, kam nepieciešama mitrināšana un atjaunošana. Šis ir ideāls produkts sausu, nespodru, trauslu matu ārstēšanai, kam trūkst ne tikai aizsardzības, bet arī mirdzuma, elastības un enerģijas. Šī ar aļģēm bagātā maska aizsargā matus, kamēr jūs tos žāvējat ar fēnu vai ieveidojat, kā arī pasargā matu šķipsnas no vēja un aukstuma ziemas mēnešos.

Kas ir Nanoil Algae Hair Mask sastāvā?
 • Jūras aļģes – stiprina matu struktūru, lieliski mitrina, baro un atjauno matus
 • Pantenols – atdzīvina, mitrina, izlīdzina un pastiprina aizsardzību, padarot matus neticami mirdzošus
 • Glicerīns – uzlabo maskas sastāvā esošo barības vielu uzsūkšanos, bloķē mitrumu, notur mitrinošas un atjaunojošas vielas mata stiebra iekšienē
Kāda ir Nanoil Algae Hair Mask iedarbība?
 • Atjauno matu dabisko skaistumu un mirdzumu.
 • Mitrina un uztur optimālu mitrināšanas līmeni.
 • Iekļūst matos, stiprinot tos no iekšpuses.
 • Ārstē un aizsargā matus no bojājumiem.
 • Izlīdzina matus, nepadarot tos smagus.
 • Atvieglo ikdienas matu ieveidošanu.
 • Novērš matu galu šķelšanos.
Es vienmēr domāju, ka zinu visu par matu kopšanu un barošanu, bet šī maska man parādīja, ka īstenībā man var būt vēl skaistāki mati, kas ir pienācīgi mitrināti un pasakaini mirdzoši.
Aija, 38
Šī ir labākā matu maska maniem nožēlojamajiem matiem. Es jau lietoju otro tūbiņu un joprojām esmu sajūsmā, cik burvīgi mani mati paliek pēc šī produkta lietošanas!
Anete, 24
Jau pirmā lietošanas reize mani patīkami pārsteidza – mani mati kļuva maigi un izturīgi, man vieglāk padevās matu ieveidošana. Es ar katru dienu vairāk jūtu, cik pabaroti un mitrināti ir mani mati. Šī ir patiešām fantastiska matu maska, labākā, kādu jebkad esmu nopirkusi!
Indra, 47
Mani mati ir normāli un man īstenībā nav par ko sūdzēties, bet es labi apzinos, ka bez profesionālas palīdzības mani mati nepaliks tik labā stāvoklī mūžīgi. Tāpēc es regulāri lietoju Nanoil matu masku, jo šis produkts maniem matiem liek izskatīties kā no salona, un es arī zinu, ka tas aizsargā manus matus no bojājumiem. Superīgs matu kopšanas līdzeklis!
Agnese, 31
Mani mati dievina šo masku! Katru reizi, kad to lietoju, mani mati izskatās fantastiski!
Monta, 27
Sieviete, kas tur Nanoil matu masku un skatās kamerā Blondiņa meitene tur rokās Nanoil matu masku un skatās kamerā Sieviete spoguļa priekšā uzklāj Nanoil matu masku Meitene skatās uz Nanoil matu maskas burciņu Tumšmataina meitene ar Nanoil matu masku rokā Sieviete ar tumšiem, gludiem matiem tur Nanoil matu masku un smaida Blondīne, smaidoša meitene ar Nanoil Algae matu masku rokās Meitene ar gariem, gludiem matiem, kas tur Nanoil matu masku Meitene, kas skatās kamerā un tur rokās Nanoil Algae matu masku Sieviete, kas tur rokās Nanoil Algae matu maskas burku Sieviete atver Nanoil Algae matu maskas burciņu Sieviete, kas stāv ar muguru pret kameru un tur Nanoil Algae matu masku Sieviete, kas tur Nanoil matu masku un skatās lejup
logo - elle

“Sievietēm, kuras augstu vērtē daudzpusīgus skaistumkopšanas produktus un individuālos kopšanas līdzekļus, kas ir harmonijā ar dabu, vajadzētu apsvērt Nanoil produktu lietošanu.”

logo - glamour

“Izrādās, ka dabai ir risinājums visām ar skaistumu saistītajām problēmām, un nepārprotami Nanoil to ir izdevies atrast.”

logo - cosmopolitan

“Nanoil saprata sieviešu vajadzības un izstrādāja formulas, kas ļauj mums izbaudīt skaistumkopšanas procedūras, kas nebūt nav apgrūtinošas vai sarežģītas.”

logo - playboy

“Nanoil tika izstrādāts, paturot prātā vīriešu personiskās higiēnas galvenos principus – ātrums, efektivitāte un pozitīvs rezultāts.”

logo - harpersbazaar

“Vienkārši relaksējieties un ļaujiet ekspertiem darīt savu darbu. Nanoil ir kaut kas vairāk nekā tikai skaistumkopšanas līdzekļi, kuros apkopotas kvalitatīvas sastāvdaļas. Šie produkti arī apgādā mūsu ķermeni ar pilnīgi visu nepieciešamo barošanai, atjaunošanai un stiprināšanai.”

logo - wizaz

“Nanoil ir vislabākais risinājums – rūpīgi atlasīti sastāvdaļu maisījumi, visi lieliski piemēroti ikvienam ādas un matu tipam.”

BUJ – Biežāk uzdotie jautājumi

1.KĀ LIETOT NANOIL MATU MASKU?

Masku ieteicams lietot vismaz vienu reizi nedēļā. Uzklājiet nelielu daudzumu uz tīriem, mitriem matiem, atstājiet 10-20 minūtes un rūpīgi izskalojiet. Izķemmējiet un izbaudiet savus burvīgos matus.

2.VAI NANOIL ALGAE MATU MASKA IR PIEMĒROTA MANIEM MATIEM?

Jā, tā ir piemērota, ja jūsu mati ir sausi, trausli un nespodri. Šī formula ir paredzēta īpaši sausiem matiem, taču to var lietot neatkarīgi no matu tipa. Maska izlīdzina matus un atvieglo matu ieveidošanu, neradot smaguma sajūtu.

3.KĀDS IR NANOIL MATU MASKAS DERĪGUMA TERMIŅŠ?

Nanoil matu maska saglabā savas labās īpašības 30 mēnešus no ražošanas datuma. Visu matu masku derīguma termiņš ir norādīts uz iepakojuma.

4.KĀDAS IR NANOIL ALGAE MATU MASKAS SASTĀVDAĻAS?

Katrā Nanoil matu maskā ir pašas labākās, īpaši koncentrētas sastāvdaļas. Nanoil Algae matu maska satur: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Porphyra Umbilicalis Extract, Caesalpinia Spinosa Gum, Panthenol, Propylene Glycol, Silicone Quaternium-16, Undeceth-11, Butyloctanol, Undeceth-5, Parfum, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

5.KĀ UZGLABĀT NANOIL MATU MASKU?

Uzglabājiet masku cieši noslēgtu istabas temperatūrā.

Kadrs ar Nanoil matu maskām uz balta fona
Vai esat skaistumkopšanas nozares speciālists un jums ir jautājumi par sadarbības iespējām?
Jūsu pieprasījums ir veiksmīgi nosūtīts.
Mūsu tirdzniecības aģents drīz ar jums sazināsies.
Privātuma politika

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējos rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai būtiskās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika