„ Efektīva termiskā aizsardzība, kas nepadara matus smagnējus!”
Zanda
Nanoil Heat Protectant Spray pudeles produkta shot

No karstuma aizsargājošs sprejs
Heat Protectant Spray

  • Aizsardzība līdz 220℃
  • Gludi mati
  • Vienkārša ieveidošana un mirdzums

Izmērs: 200 ml

Šis īpaši vieglais Nanoil aizsargsprejs pasargā matus no matu taisnotāja, fēna un lokšķēru radītā karstuma. Izveidojot aizsargpārklājumu, tas palielina matu izturību pret karstuma radītajiem bojājumiem. Šis sprejs arī pagarina matu krāsas noturību, novēršot izbalēšanu, ko izraisa gan karstie matu ieveidošanas rīki, gan saules iedarbība. Zīda proteīni Heat Protectant Spray sastāvā izlīdzina matus, sniedz barošanu un veselīgu mirdzumu. Nanoil nodrošina aizsardzību pret temperatūru līdz 220℃!

- +
NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY - 100% AIZSARDZĪBA JŪSU MATIEM
Vai jūs bieži lietojat fēnu vai matu taisnotāju? Vai jums šķiet, ka augstā temperatūra samazina jūsu matu mitruma līmeni, gludumu un mirdzumu? Tam nav tā jābūt! Aizsargājiet savus matus pat karstās ieveidošanas laikā, izmantojot Nanoil heat Protection spreju: tas nodrošina matu aizsardzību pret ārkārtīgi augstām temperatūrām.
NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY - KĀ LIETOT

Šis Nanoil termiskās aizsardzības sprejs ir paredzēts, lai nodrošinātu aizsardzību pret karstās ieveidošanas rīkiem. Tas efektīvi samazina matu bojājumus, ko rada fēna un matu taisnotāja augstā temperatūra. Vienkārši izsmidziniet to uz matiem un izbaudiet savu perfekti gludo frizūru!

Nanoil heat Protection sprejs padara matus izturīgus, taisnus un mirdzošus. Atvadieties no saviem nepaklausīgajiem, sausajiem un elektrizētajiem matiem!

KĀDAS IR HEAT PROTECTANT SPRAY SASTĀVDAĻAS?

Rūpīgi izvēlētu sastāvdaļu kombinācija aizsargā matus no saules gaismas un augstas temperatūras (līdz 220℃).

Dabiskie zīda proteīni izlīdzina matus, padarot tos mirdzošus. Nepakļāvīgi, nespodri un pūkaini mati kļūs neticami paklausīgi.

KĀDAS IR NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY IEDARBĪBA?
  • Aizsargā matus no fēna, matu taisnotāja un citu matu ieveidotāju radītā karstuma.
  • Izlīdzina matus, atvieglojot matu ieveidošanu un ķemmēšanu.
  • Piešķir mirdzumu un padara matus patīkamus pieskārienam.
  • Nodrošina siltuma aizsardzību pret temperatūru līdz 220℃.
  • Novērš pūkošanos un statisko elektrību.
Labākais aizsarglīdzeklis pret siltumu, kādu jebkad esmu lietojusi! Tas aizsargā pret augstām temperatūrām daudz labāk nekā citi produkti. Es bieži izmantoju fēnu un taisnoju matus, bet kopš sāku lietot Nanoil izsmidzināmo līdzekli, mani mati vairs nav sausi un trausli, kā tas bija agrāk. Papildus tam šis sprejs arī ļoti labi smaržo – tam ir tāds jauks un neuzkrītošs aromāts, kas man patīk.
Zane, 25
Godīgi sakot, esmu absolūtā sajūsmā! Šis termiskais aizsarglīdzeklis ir lieliski piemērots maniem smalkajiem matiem! Tas samazina matu pūkošanos un elektrizēšanos, un mani mati kļūst spīdīgi un viegli ieveidojami. Es vienmēr to iemetu somā, kad dodos uz kādu saulainu vietu, jo tas ir daudzkārt pierādījis, ka tas ir lieliski piemērots, lai pasargātu matus no karstās saules! Noteikti iesaku!
Dārta, 32
Efektīva matu aizsardzība, kas padara manas šķipsnas gludākas un mirdzošākas. Mani mati nebūtu tik zīdaini gludi un patīkami pieskārienam, ja vien es nebūtu izmēģinājusi šo Nanoil spreju. Es iesaku to ikvienai sievietei, jo es nezinu nevienu, kura nežāvētu matus ar fēnu.
Aleksandra, 29
Ļoti patīk! Es nevarēju iedomāties, ka mani mati var būt tik mirdzoši un gludi, līdz uzgāju Nanoil heat Protection spreju. Tas vienmēr dod pašus labākos rezultātus! Es lietoju šo aizsarglīdzekli pret karstumu gandrīz katru dienu, un mani mati paliek taisni līdz nākamajai mazgāšanas reizei, kas parasti ir pēc divām dienām.
Sanita, 41
Šis siltuma aizsardzības līdzeklis no Nanoil man ļoti labi iedarbojas, un es gandrīz katru dienu lietoju matu taisnotāju. Man tas patīk, jo šis sprejs tik labi smaržo, nepadara manus matus smagnējus un ir viegli uzklājams. Vai es jau minēju, ka viena pudelīte pietiek patiešām ilgam laikam? Es nezinu, kā tas to paveic, bet mani mati vairs nav sausi, kaut arī es tos visu laiku taisnoju. Es noteikti šo produktu nopirkšu vēlreiz.
Linda, 38
Blondīne, kas tur rokās matu lakas pudeli Brunete, sieviete, kas guļ uz gultas ar pudeli melna un zelta matu lakas Smaidoša sieviete, turot matu laku Blondīne, kas tur rokās melnu un zeltainu matu lakas pudeli Smaidoša sieviete, kas tur rokās melnu un zeltainu matu lakas pudeli Sieviete, kas tur rokās matu lakas pudeli Smaidoša sieviete ar lokšķēres, kas tur rokās matu lakas pudeli Pievilcīga sieviete, kas pasniedz matu lakas pudeli Blondīne, kas tur rokās matu lakas pudeli Garmataina blonda sieviete, kas tur rokās smidzināšanas pudeli Tummataina sieviete, kas pasniedz melnu un zeltu matu lakas pudeli Sieviete, kas tur rokās melnu un zelta smidzināšanas pudeli Sieviete, kas tur rokās Nanoil matu lakas pudeli
logo - elle

“Sievietēm, kuras augstu vērtē daudzpusīgus skaistumkopšanas produktus un individuālos kopšanas līdzekļus, kas ir harmonijā ar dabu, vajadzētu apsvērt Nanoil produktu lietošanu.”

logo - glamour

“Izrādās, ka dabai ir risinājums visām ar skaistumu saistītajām problēmām, un nepārprotami Nanoil to ir izdevies atrast.”

logo - cosmopolitan

“Nanoil saprata sieviešu vajadzības un izstrādāja formulas, kas ļauj mums izbaudīt skaistumkopšanas procedūras, kas nebūt nav apgrūtinošas vai sarežģītas.”

logo - playboy

“Nanoil tika izstrādāts, paturot prātā vīriešu personiskās higiēnas galvenos principus – ātrums, efektivitāte un pozitīvs rezultāts.”

logo - harpersbazaar

“Vienkārši relaksējieties un ļaujiet ekspertiem darīt savu darbu. Nanoil ir kaut kas vairāk nekā tikai skaistumkopšanas līdzekļi, kuros apkopotas kvalitatīvas sastāvdaļas. Šie produkti arī apgādā mūsu ķermeni ar pilnīgi visu nepieciešamo barošanai, atjaunošanai un stiprināšanai.”

logo - wizaz

“Nanoil ir vislabākais risinājums – rūpīgi atlasīti sastāvdaļu maisījumi, visi lieliski piemēroti ikvienam ādas un matu tipam.”

BUJ – Biežāk uzdotie jautājumi

1.KĀ LIETOT NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY?

Izsmidziniet Nanoil termiskās aizsardzības spreju uz sausiem vai mitriem matiem pirms matu fēna, taisnotāja vai cita karsta ieveidošanas rīka izmantošanas. Pēc tam ieveidojiet matus, kā vēlaties.

2.VAI NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY IR MAN PIEMĒROTS?

Nanoil no karstuma aizsargājošais sprejs ir paredzēts tiem, kas matus regulāri ieveido augstā temperatūrā. Šis līdzeklis labi aizsargā matus arī no UV stariem un sausa gaisa.

3.KĀDS IR NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY DERĪGUMA TERMIŅŠ?

Nanoil Heat Protectant Spray saglabā savas labās īpašības 30 mēnešus pēc izgatavošanas. Derīguma termiņš ir norādīts uz iepakojuma.

4.KĀDS IR NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY SASTĀVS?

Nanoil Heat Protectant Spray INCI: Aqua, Sodium Laneth-40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Amodimethicone, C11-14 sec-Pareth-9, C11-15 Pareth-9, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Polyquaternium-46, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Cetrimonium Chloride, Parfum, Polysorbate 20, Pottasium Sorbate,Imidazlidinyl Urea, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hydroxycitronellal.

5.KĀ UZGLABĀT NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY?

Uzglabājiet savu Nanoil no karstuma aizsargājošo spreju slēgtā veidā istabas temperatūrā.

Privātuma politika

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējos rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai būtiskās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika