„Pati labākā rīcineļļa skropstām, uzacīm un nagiem.”
Renāte
Nanoil rīcineļļas produkts, kas uzņemts ar dažām sarkanām rīcineļļas sēklām fonā

Rīcineļļa
Castor Oil

100% bioloģiska | Nerafinēta | Aukstā spieduma

INCI: Ricinus Communis Seed Oil
Izmērs: 50 ml

Viena no izcilākajām dabīgajām skaistumkopšanas eļļām, kas lieliski piemērota skropstu, uzacu un matu augšanas veicināšanai. Gadsimtiem ilgi lietotā rīcineļļa nesen atkal ir piedzīvojusi slavu visā savā agrākajā krāšņumā. Neskatoties uz to, ka eļļa ir samērā bieza, rīcineļļu var lietot matiem, ādai, nagiem, uzacīm un skropstām. Tā stiprina un aizsargā pret ūdens zudumu, paātrinot matu augšanu. Eļļa arī nodrošina mirdzumu un izlīdzina matu šķipsnas. Tai ir piešķirts Ecocert sertifikāts – visā pasaulē atzīts marķējums, kas tiek piešķirts visaugstākās kvalitātes dabīgai kosmētikai.

- +

Tiek uzskatīts, ka Ricinus communis ir cēlusies no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem. Tā mīl tropisko klimatu, bet lielākajā daļā valstu to audzē galvenokārt dekoratīviem nolūkiem. Populārā rīcineļļa tiek iegūta no riekstiem, kas atrodas sarkanās un asās čaulās; to plaši izmanto skropstu, matu un uzacu procedūrās.

NANOIL RĪCINEĻĻA

Nanoil Castor Oil ir dabiska eļļa, kas iegūta aukstā spieduma rezultātā, tā ir nerafinēta un 100% bioloģiska. Pateicoties tam, katrā šīs vērtīgās kosmētiskās eļļas pilienā ir visas labās īpašības, kas atrodamas sarkanajās Ricinus communis sēklās.

KĀDS IR RĪCINEĻĻAS SASTĀVS?

Deviņdesmit procentus rīcineļļas veido organiskā taukskābe, saukta par ricinoleīnskābi, ko nevar atrast citās eļļās. Nedaudz zemāka ir omega skābju koncentrācija, kā arī šī eļļa satur lielu daudzumu dažādu minerālvielu un vitamīnu (piemēram, A un E). Interesanti, ka rīcineļļa ir neticami līdzīga cilvēka keratīnam.

KĀDA IR RĪCINEĻĻAS IEDARBĪBA?

  • Antibakteriāls un pretsēnīšu līdzeklis.
  • Paātrina skropstu, uzacu un matu augšanu.
  • Baro, stiprina un veicina atjaunošanu.
  • Piemīt attīrošas īpašības.
  • Ieeļļo un uztur pietiekamu mitrināšanu.
  • Izlīdzina, mīkstina un uzlabo mirdzumu.
  • Aizsargā epidermas slāni no bojājumiem.
  • Atjauno un stiprina nagus.
  • Padara skropstas un matus nedaudz tumšākus.

Lietošana matiem

Visbiežāk rīcineļļa tiek lietota matiem, lai tie kļūtu stiprāki. Regulāra rīcineļļas lietošana uz galvas ādas stimulē matu augšanu un samazina pārmērīgu matu izkrišanu, vienlaikus novēršot plikgalvības risku. Tāds pats efekts tiek sasniegts ar uzacīm un skropstām. Turklāt šī eļļa ir atbildīga par pietiekamu mitrināšanu, elastības palielināšanu, dabiskās krāsas uzlabošanu un mirdzuma palielināšanu. Rīcineļļas lietošana matos novērš matu galu šķelšanos un šķipsnu dehidratāciju.

Lietošana skropstām

Rīcineļļa ne tikai paātrina matiņu augšanu, bet arī pozitīvi ietekmē skropstas un uzacis: tā veicina to pagarinājumu un dabiski padara tumšākus skropstu un uzacu matiņus, lai tie izskatītos apjomīgāki. Šī eļļa ir piemērota kā dabīgs skropstu un uzacu serums, kas nostiprina, palielina elastību un piešķir mirdzumu.

Lietošana ķermenim

Reti tiek uzklāta visam ķermenim sava lielā blīvuma dēļ. Tomēr jūs varat iemērkt trauslus nagus siltā rīcineļļā, lai tos atjaunotu un stiprinātu, kā arī lai novērstu nagu šķelšanos. Tā arī lieliski kalpo kā mīkstinoša eļļa plaukstām un kutikulām.

Lietošana uz sejas

Ņemot vērā eļļas antibakteriālo iedarbību un to, ka tā ir vienīgā eļļa, kuru iespējams kombinēt ar ūdeni, rīcineļļa ir piemērota sejas tīrīšanai. To var izmantot, lai noņemtu kosmētiku, kā arī lieko taukainumu. Tomēr labāk to lietot mazos daudzumos un vienmēr noskalot no sejas ar siltu ūdeni.

Norādījumi uzglabāšanai:

Skaistumkopšanas eļļa jātur cieši noslēgta un jāuzglabā sausā un vēsā vietā. Sargāt no tiešiem saules stariem.

Ecocert logotips

Rīcineļļu, kas izmantota Nanoil produktos, ir sertificējis Ecocert.

Es šo eļļu lietoju uz skropstām un nagiem jau ilgu laiku. Tagad es vairs pat nevaru atcerēties, kāda ir sajūta, kad ir trausli nagi, un tas, protams, ir lieliski. Un manas skropstas izskatās daudz labāk nekā mākslīgās. Es dievinu šo produktu!
Amanda, 24
Šobrīd lietoju jau trešo rīcineļļas pudelīti un - noteikti! - nopirkšu vēl vienu. Es lietoju šo eļļu, lai stiprinātu uzacis, skropstas un matu galus.
Maija, 26
Rīcineļļa ir pasakaina! Es uzskatu, ka tā ir efektīva un viegli lietojama. Tā arī ilgst ilgu laiku, kas ir milzīgs pluss.
Silvija, 33
Manas skropstas un mati dievina šo pilnībā dabīgo skaistumkopšanas produktu! Esmu sajūsmā!
Ramona, 24
Smaidoša sieviete atver Nanoil eļļas pudeli Garmataina sieviete, kas tur rokās rīcineļļas pudeli Šāviens ar sievieti, kas pūš skūpstu, turot rokās rīcineļļas pudeli Jauna sieviete, turot pudeli jojobas eļļas Sieviete saulesbrillēs, kas tur mazu dzintara krāsas stikla pudeli Cirtaina sieviete, kas tur sev priekšā rīcineļļas pudeli Smaidoša sieviete, kas tur rokās Nanoil eļļas pudeli Modele tur rokās dzintara krāsas stikla pudeli ar Nanoil eļļu Smaidoša sieviete, izmantojot pilinātāju, uz sejas uzklāj skaistumkopšanas līdzekli Skats no sāniem ar sievieti, kas tur rokās skaistumkopšanas eļļas pudeli Sieviete, kas valkā dvieli, atver rīcineļļas pudeli Sieviete, kas smērē rīcineļļu uz viņas matiem Sieviete, izmantojot pilinātāju, lieto skaistumkopšanas līdzekli
logo - elle

“Sievietēm, kuras augstu vērtē daudzpusīgus skaistumkopšanas produktus un individuālos kopšanas līdzekļus, kas ir harmonijā ar dabu, vajadzētu apsvērt Nanoil produktu lietošanu.”

logo - glamour

“Izrādās, ka dabai ir risinājums visām ar skaistumu saistītajām problēmām, un nepārprotami Nanoil to ir izdevies atrast.”

logo - cosmopolitan

“Nanoil saprata sieviešu vajadzības un izstrādāja formulas, kas ļauj mums izbaudīt skaistumkopšanas procedūras, kas nebūt nav apgrūtinošas vai sarežģītas.”

logo - playboy

“Nanoil tika izstrādāts, paturot prātā vīriešu personiskās higiēnas galvenos principus – ātrums, efektivitāte un pozitīvs rezultāts.”

logo - harpersbazaar

“Vienkārši relaksējieties un ļaujiet ekspertiem darīt savu darbu. Nanoil ir kaut kas vairāk nekā tikai skaistumkopšanas līdzekļi, kuros apkopotas kvalitatīvas sastāvdaļas. Šie produkti arī apgādā mūsu ķermeni ar pilnīgi visu nepieciešamo barošanai, atjaunošanai un stiprināšanai.”

logo - wizaz

“Nanoil ir vislabākais risinājums – rūpīgi atlasīti sastāvdaļu maisījumi, visi lieliski piemēroti ikvienam ādas un matu tipam.”

BUJ – Biežāk uzdotie jautājumi

1.Kā lietot NANOIL CASTOR OIL?

Dabīgās eļļas ir daudzpusīga kosmētika: tās var uzklāt uz ķermeņa, sejas un matiem, ierīvēt plaukstās un nagos vai pievienot vannai. To lietošana ir neierobežota, un jūs varat pielāgot eļļas izmantošanas veidu atbilstoši savām vēlmēm.

2.Vai skaistumkopšanas eļļa NANOIL CASTOR OIL labi parūpēsies par manu ādu un matiem?

Skaistumkopšanas eļļas atšķiras ar vitamīnu, taukskābju un citu vērtīgu vielu koncentrāciju. Apmeklējiet mūsu mājaslapu, lai uzzinātu par to unikālajām īpašībām un izvēlētos eļļu, kas vislabāk atbilst jūsu matu un ādas vajadzībām.

3.Kāds ir NANOIL CASTOR OIL derīguma termiņš?

NANOIL eļļas ir efektīvas, un tas, cik ātri jūs tās izlietosiet, ir atkarīgs no jūsu individuālajām vajadzībām. Katras eļļas derīguma termiņš ir norādīts uz iepakojuma.

4.No kā sastāv NANOIL CASTOR OIL?

Nanoil Castor Oil ir dabiska eļļa, kas iegūta aukstā spieduma rezultātā. Tā ir nerafinēta un 100% bioloģiska, turklāt tai piemīt izcilākās skaistumu pastiprinošās īpašības, ko sertificējis Ecocert. Pateicoties tam, šī eļļa saglabā visas savas aktīvās vielas un ir tīra esence ar pašām labākajām īpašībām, kas atrodamas Ricinus communis sēklās. NANOIL CASTOR OIL INCI: Ricinus Communis Seed Oil

5.Vai es drīkstu kombinēt NANOIL CASTOR OIL ar citām skaistumkopšanas eļļām?

Protams, jūs to varat darīt. Dabisko eļļu kopums rada vislabākos maisījumus, kas bagāti ar papildu vielām (vitamīniem, minerālvielām, taukskābēm). Tie ideāli papildina viens ar otru, lai jūs varētu iegūt vislabāko dabisko kopšanu. Ieteicams kombinēt eļļas, cita starpā, sejas tīrīšanai un radīt pašam savus skaistumkopšanas līdzekļus.

6.Kā uzglabāt NANOIL CASTOR OIL?

Pēc eļļas lietošanas vienmēr pārliecinieties, ka pudelīte ir cieši noslēgta. Centieties eļļu turēt vēsā vietā.

Kadrs ar Nanoil eļļām un produktu katalogu uz balta fona
Vai esat skaistumkopšanas nozares speciālists un jums ir jautājumi par sadarbības iespējām?
Jūsu pieprasījums ir veiksmīgi saņemts.
Mūsu tirdzniecības aģents drīzumā ar jums sazināsies.
Privātuma politika

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējos rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai būtiskās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika