„Profesionāla matu ieveidošana, satriecoša frizūra un izcili pabarotas matu šķipsnas.”
Liene
Melnā un zelta matu lakas produkta shot

Sprejs matu paklausībai
Hair Styling Spray

  • Viegla ieveidošana
  • Ideāla frizūra
  • Satriecošs mirdzums

Izmērs: 200 ml

Nanoil sprejs matu ieveidošanai nodrošina nevainojamu frizūru un aizsardzību vienā solī! Šis profesionālais sprejs, kura sastāvā ir pantenols, baro matus un novērš bojājumus. Nanoil matu veidošanas sprejs nomierina un nofiksē pat visnepaklausīgākos un smagus matus, kas padara problemātisku frizūras izveidošanu, kā arī uzlabo frizūras izturību pret ārējās vides faktoriem. Tas ne tikai atvieglo nevainojamu frizūras izveidi, bet arī saglabā jūsu matus veselīgus!

- + 0
NANOIL HAIR STYLING SPRAY - PROFESIONĀLA IEVEIDOŠANA JŪSU MATIEM
Vai jūsu mati ir nepaklausīgi, stīvi un grūti ieveidojami? Vai matu ieveidošana no rīta ir sarežģīta? Ir pienācis laiks to izmainīt! Izmēģiniet Nanoil matu ieveidošanas spreju un pārliecinieties paši, cik viegli iespējams izveidot pasakainu matu sakārtojumu!
NANOIL HAIR STYLING SPRAY - KĀ LIETOT

Nanoil matu veidošanas sprejs ir lieliski piemērots visiem matu tipiem. Izsmidziniet to uz mitriem vai sausiem matiem, lai pagarinātu frizūras noturību. Šis sprejs padara matus mirdzošus, gludus un skaistus.

Nanoil Hair Styling Spray savalda pat visnepaklausīgākos matus. Tā dabiskā formula atvieglo matu ieveidošanu, padarot matus gludākus un mirdzošākus. Šis sprejs palīdz saglabāt jūsu matu sakārtojumam nevainojamu izskatu visas dienas garumā.

KĀDAS IR HAIR STYLING SPRAY SASTĀVDAĻAS?

Gudri izvēlētās sastāvdaļas Nanoil matu veidošanas sprejā palīdz iegūt ideālu frizūru. Tās arī aizsargā matus pret stipra vēja, aukstā laika un UV staru kaitīgo iedarbību. Vienkārši izsmidziniet līdzekli uz matiem un ieveidojiet, kā vien vēlaties!

Pantenols (B5 provitamīns) atjauno matu mitrumu, baro un uzlabo matu izturību. Tas aizsargā, izlīdzina matus un palielina mirdzumu.

KĀDA IR HAIR STYLING SPRAY IEDARBĪBA?
  • Atvieglo matu ieveidošanu.
  • Piešķir mirdzumu un padara matus mīkstus.
  • Nodrošina aizsardzību, tādējādi samazinot matu bojājumu risku.
  • Veicina veselīgus matus.
  • Novērš matu pūkošanos un statisko elektrību.
Man patīk viegli matu kopšanas produkti, bet lielākā daļa spreju, ko esmu izmēģinājusi, ir saķepinājuši manus matus. Nanoil sprejs ir savādāks. Tas aptver un aizsargā matus, atvieglo matu ieveidošanu, nezaudējot apjomu.
Elīna, 28
Kopš vien sevi atceros, mani mati vienmēr ir bijuši smagi un nevadāmi. Neatkarīgi no frizūras veida, tā nekad nav saglabājusies ilgāk kā vien pāris stundas. Nanoil matu veidošanas sprejs ir pārsteidzošs – tas man palīdz izveidot lokas un saglabā tās ideālas visas dienas garumā. Turklāt es vairs neraksturotu savus matus kā stīvus – tagad tie ir maigi un mirdzoši.
Vineta, 37
Mani mati ir diezgan nepaklausīgi un ārkārtīgi grūti ieveidojami. Par laimi, kopš es sāku lietot Nanoil Styling spreju, visas problēmas ir izzudušas. Es iesaku šo produktu arī visiem citiem!
Estere, 22
Lai arī kosmētiskās eļļas labi savalda un izlīdzina matus, man dažkārt prasās lietot kaut ko vieglāku, it īpaši vasaras laikā. Nanoil sprejs ir lieliski piemērots šim uzdevumam, jo tas ir tik viegls uz matiem. Tas nepadara manus matus taukainus, bet gan lieliski savalda matus un atvieglo frizūras veidošanu <3
Zanda, 45
Tā ir īsta bomba! Es to nopirku sev pašai un mammai, kurai ir daudz sirmu, stīvu un nevaldāmu matu. Mani mati ir balināti, tāpēc arī ir grūti uztaisīt labu frizūru. Mums par prieku Nanoil sprejs ir izgatavots no dabīgām sastāvdaļām, kuras ir derīgas visu tipu matiem. Tas tiešām paveic brīnumus! Matu veidošana man vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!
Vivita, 31
Smaidoša sieviete, kas tur rokās matu lakas pudeli Smaidoša sieviete, kas tur rokās matu lakas pudeli Sieviete, kas tur rokās matu lakas pudeli Smaidoša sieviete, kas tur rokās matu lakas pudeli Sieviete, kas tur rokās matu lakas pudeli Smaidoša sieviete, izmantojot matu laku Sieviete, kas tur rokās matu lakas pudeli Garmataina sieviete, kas tur rokās matu lakas pudeli Šāviens ar sievieti, kas izsmidzina matus Sieviete gultā tur matu lakas pudeli pie viņas sejas Smaidoša sieviete, kas tur rokās matu lakas pudeli Sieviete, kas tur sev priekšā matu lakas pudeli Blondīne, skatās uz augšu, turot rokās matu lakas pudeli
logo - elle

“Sievietēm, kuras augstu vērtē daudzpusīgus skaistumkopšanas produktus un individuālos kopšanas līdzekļus, kas ir harmonijā ar dabu, vajadzētu apsvērt Nanoil produktu lietošanu.”

logo - glamour

“Izrādās, ka dabai ir risinājums visām ar skaistumu saistītajām problēmām, un nepārprotami Nanoil to ir izdevies atrast.”

logo - cosmopolitan

“Nanoil saprata sieviešu vajadzības un izstrādāja formulas, kas ļauj mums izbaudīt skaistumkopšanas procedūras, kas nebūt nav apgrūtinošas vai sarežģītas.”

logo - playboy

“Nanoil tika izstrādāts, paturot prātā vīriešu personiskās higiēnas galvenos principus – ātrums, efektivitāte un pozitīvs rezultāts.”

logo - harpersbazaar

“Vienkārši relaksējieties un ļaujiet ekspertiem darīt savu darbu. Nanoil ir kaut kas vairāk nekā tikai skaistumkopšanas līdzekļi, kuros apkopotas kvalitatīvas sastāvdaļas. Šie produkti arī apgādā mūsu ķermeni ar pilnīgi visu nepieciešamo barošanai, atjaunošanai un stiprināšanai.”

logo - wizaz

“Nanoil ir vislabākais risinājums – rūpīgi atlasīti sastāvdaļu maisījumi, visi lieliski piemēroti ikvienam ādas un matu tipam.”

BUJ – Biežāk uzdotie jautājumi

1.KĀ LIETOT NANOIL HAIR STYLING SPRAY?

Izsmidziniet ieveidošanas spreju vai nu uz sausiem matiem, lai tos nofiksētu, vai uz mitriem matiem, lai uzlabotu to paklausību.

2.VAI NANOIL HAIR STYLING SPRAY IR MAN PIEMĒROTS?

Nanoil Hair Styling sprejs ir paredzēts tiem, kas vēlas iegūt ideāli nofiksētu frizūru. Šis līdzeklis savaldīs pat visnepaklausīgākās matu šķipsnas, neradot smaguma sajūtu.

3.KĀDS IR NANOIL HAIR STYLING SPRAY DERĪGUMA TERMIŅŠ?

Nanoil Hair Styling sprejs saglabā savas labās īpašības 30 mēnešus pēc izgatavošanas. Derīguma termiņš ir norādīts uz iepakojuma.

4.KĀDS IR NANOIL HAIR STYLING SPRAY SASTĀVS?

Nanoil Hair Styling Spray INCI: Aqua, Alcohol Denat., Hydrolyzed Gelatin, Parfum, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol.

5.KĀ UZGLABĀT NANOIL HAIR STYLING SPRAY?

Uzglabājiet savu Nanoil matu veidošanas spreju slēgtā veidā istabas temperatūrā.

Privātuma politika

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējos rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai būtiskās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika