„Gludi, mirdzoši un vienkārši pasakaini mati!”
Aleksandra
Nanoil matu maskas produkts, kas uzņemts uz balta fona

Šķidrā zīda matu maska
Liquid Silk Hair Mask

  • Bojājumu novēršana
  • Veselība un mirdzums
  • Atjaunošana un apjoms

Izmērs: 300 ml

Intensīva matus atjaunojoša maska, kas bagātināta ar dabīgiem zīda proteīniem. Tā apņem katru matu ar aizsargpārklājumu un atjauno tā struktūru, kā arī nodrošina ilgstošu krāsu aizsardzību. Šī maska stiprina matu izturību un uzlabo mirdzumu. Rezultātā šis produkts atjauno matu veselību un sniedz pasakainu izskatu blāviem, trausliem matiem. Tas kondicionē krāsotus matus un aizsargā tos no karstuma.

- +
Nanoil Liquid Silk Hair Mask - 100% zīdains gludums jūsu matiem
Ķīmiski bojāti un trausli mati? Izmēģiniet masku ar šķidro zīdu – intensīva matu atjaunošana neatkarīgi no vecuma vai matu krāsas. Uzdrīksties pārsteigt ar zīdaini gludiem matiem!
Nanoil Liquid Silk Hair Mask - mērķis

Šī maska ir piemērota visiem matu tipiem, ieskaitot bojātus, nedzīvus, blāvus, krāsotus vai balinātus matus. Šķidrā zīda maska ir arī lieliska izvēle lokainiem un cirtainiem matiem – tā izlīdzina matus, atvieglo ieveidošanu un novērš pūkošanos. Šī maska nodrošina matu kopšanu, aizsardzību un intensīvu atjaunošanu, kā arī matus padara vizuāli skaistus jau pēc vienas lietošanas reizes.

Kas ir Nanoil Liquid Silk Hair Mask sastāvā?

Šķidrais zīds - īpaši viegls, matu šķiedrās iekļūstošs proteīns, kas ir būtisks, lai mati būtu veseli un skaisti. Tas baro un mitrina, aizsargā no UV starojuma un bojājumiem. Līdzīgi progresīvajām tehnoloģijām, šī dabiskā viela spēj padarīt matus gludus un mirdzošus. Tā liek matiem izskatīties pēc iespējas labāk, novēršot statisko elektrību un matu pūkošanos. Visbeidzot, šķidrais zīds piešķir mirdzumu pat īpaši bojātiem, ķīmiski apstrādātiem matiem.

Kāda ir Nanoil Liquid Silk Hair Mask iedarbība?
  • Ārstē bojātus matus.
  • Savalda nepaklausīgus matus un novērš matu pūkošanos.
  • Nodrošina aizsardzību pret karstumu.
  • Padara matus zīdainus un mīkstus.
  • Aizsargā matus no mitruma zuduma.
  • Padara matus gludus un apjomīgus.
Man ļoti patīk, cik zīdaini gludi kļūst mani mati pēc Nanoil Liquid Silk matu maskas lietošanas. Beidzot es saprotu, ko nozīmē slavenā frāze “zīdaini mati”.
Dagnija, 31
Es nespēju vien beigt aiztikt savus matus, tiem ir tik patīkami pieskarties. Es tam vienkārši nespēju noticēt. Tagad man ir gludi, mirdzoši un veselīgi mati! Šis ir neticami labs matu kopšanas līdzeklis, un es to vēlos ieteikt ikvienam. Ticiet man, tiklīdz kā sāksiet to lietot, tā iemīlēsieties tajā.
Valda, 26
Es atceros, ka mani mati visu laiku bija nespodri un blāvi. Tikai matu vasks spēja piešķirt spīdumu, bet jau pēcpusdienā mani mati atkal izskatījās nožēlojami – smagi un pieplakuši pie galvas. Par laimi, Nanoil Liquid Silk matu maska pilnībā izmainīja manus matus – vairs nekādu blāvu un trauslu matu šķipsnu! Superīgi!
Liene, 20
Es krāsoju matus bieži, tāpēc lieliski zinu, cik ātri šādu matu procedūru iedarbība pazūd. Jau pēc 2-3 nedēļām krāsa zaudē savu piesātināto toni un mirdzumu. Nanoil matu maska ar šķidro zīdu paildzina krāsoto matu noturību, un tonis saglabājas līdz pat 2 mēnešiem!
Inese, 47
Šī ir vienīgā šāda veida matu maska, kas liek maniem matiem izskatīties tik skaistiem. Beidzot tie pakļaujas ieveidošanai un vairs nepūkojas mitrā laikā – ideāli!
Katrīna, 38
Sieviete, kas tur rokās melnu plastmasas podu Šāviens ar sievieti, kas tur rokās Nanoil matu masku Sieviete, kas tur rokās Nanoil matu masku Smaidoša sieviete, kas tur atvērtu matu masku Sieviete, kas tur rokās Nanoil matu masku Sieviete gultā pieskaras matu maskas podam Sieviete, kas tur rokās melnu plastmasas podu Smaidoša sieviete, kas valkā brilles, tur atvērtu matu maskas podu Smaidoša sieviete, kas tur rokās matu masku Sieviete, kas skatās uz leju, tur rokās melnu plastmasas podu Modelis ar cirtainiem matiem, kas tur Nanoil matu maskas podiņu Šāviens ar slapjiem matiem, kas tur rokās matu masku Tuvplāns smaidošai sievietei, kas tur rokās matu masku
logo - elle

“Sievietēm, kuras augstu vērtē daudzpusīgus skaistumkopšanas produktus un individuālos kopšanas līdzekļus, kas ir harmonijā ar dabu, vajadzētu apsvērt Nanoil produktu lietošanu.”

logo - glamour

“Izrādās, ka dabai ir risinājums visām ar skaistumu saistītajām problēmām, un nepārprotami Nanoil to ir izdevies atrast.”

logo - cosmopolitan

“Nanoil saprata sieviešu vajadzības un izstrādāja formulas, kas ļauj mums izbaudīt skaistumkopšanas procedūras, kas nebūt nav apgrūtinošas vai sarežģītas.”

logo - playboy

“Nanoil tika izstrādāts, paturot prātā vīriešu personiskās higiēnas galvenos principus – ātrums, efektivitāte un pozitīvs rezultāts.”

logo - harpersbazaar

“Vienkārši relaksējieties un ļaujiet ekspertiem darīt savu darbu. Nanoil ir kaut kas vairāk nekā tikai skaistumkopšanas līdzekļi, kuros apkopotas kvalitatīvas sastāvdaļas. Šie produkti arī apgādā mūsu ķermeni ar pilnīgi visu nepieciešamo barošanai, atjaunošanai un stiprināšanai.”

logo - wizaz

“Nanoil ir vislabākais risinājums – rūpīgi atlasīti sastāvdaļu maisījumi, visi lieliski piemēroti ikvienam ādas un matu tipam.”

BUJ – Biežāk uzdotie jautājumi

1.KĀ LIETOT NANOIL MATU MASKU?

Masku ieteicams lietot vismaz vienu reizi nedēļā. Uzklājiet nelielu daudzumu uz tīriem, mitriem matiem, atstājiet 10-20 minūtes un rūpīgi izskalojiet. Izķemmējiet un izbaudiet savus burvīgos matus.

2.VAI NANOIL LIQUID SILK MATU MASKA IR PIEMĒROTA MANIEM MATIEM?

Jā, tā ir piemērota, ja jūsu mati ir bojāti, vāji, nespodri, bez vitalitātes, trausli, bez mirdzuma un izturības. Šī maska ir ideāli piemērota smalkiem, taisniem matiem, kā arī lokainiem un cirtainiem matiem.

3.KĀDS IR NANOIL MATU MASKAS DERĪGUMA TERMIŅŠ?

Nanoil matu maska saglabā savas labās īpašības 30 mēnešus no ražošanas datuma. Visu matu masku derīguma termiņš ir norādīts uz iepakojuma.

4.KĀDAS IR NANOIL LIQUID SILK MATU MASKAS SASTĀVDAĻAS?

Katrā Nanoil matu maskā ir pašas labākās, īpaši koncentrētas sastāvdaļas. Nanoil Liquid Silk matu maska satur: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Silk, Panthenol, Propylene Glycol, Silicone Quaternium-16, Undeceth-11, Butyloctanol, Undeceth-5, Parfum, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Imidazolidinyl Urea, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Hexyl Cinnamal, Linalool.

5.KĀ UZGLABĀT NANOIL MATU MASKU?

Uzglabājiet masku cieši noslēgtu istabas temperatūrā.

Kadrs ar Nanoil matu maskām uz balta fona
Vai esat skaistumkopšanas nozares speciālists un jums ir jautājumi par sadarbības iespējām?
Jūsu pieprasījums ir veiksmīgi nosūtīts.
Mūsu tirdzniecības aģents drīz ar jums sazināsies.
Privātuma politika

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējos rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai būtiskās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika